ÖVRIGT / Diverse / Skrin 6148170
nr 614 8170
Skrin
1800-tal, Valnöt, Litografi på insida av lock, längd: 31
Utrop:
300 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 december 2009
kl 19:13:34
300 kr
350 kr
650 kr
500 kr
600 kr
800 kr
750 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
6